AD 8 code

Ζητείται Οδηγός Διανομής Σάββατα και Κυριακές

New York Sweets Ltd: Ζητείται Οδηγός Διανομής – Λεμεσός

Ο Άνθρωπος & ο Ρόλος

Θέλουμε να εντάξουμε στην ομάδα μας Οδηγό Διανομής Τροφίμων για το εργοστάσιο μας στη Λεμεσό. Η θέση είναι μόνιμη και αφορά μερική απασχόληση (Σάββατο και Κυριακή).

Καθήκοντα

  • Έλεγχος των παραγγελιών και φόρτωση των προϊόντων.
  • Διανομή των παραγγελιών σε όλη την Κύπρο.
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης κατά την διανομή.
  • Ευθύνη για την καθαριότητα και φροντίδα του αυτοκινήτου.

Προσόντα

  • Εμπειρία στη φόρτωση και διανομή τροφίμων.
  • Καλή χρήση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης.
  • Επαγγελματική άδεια οδήγησης δεν είναι απαραίτητη, θεωρείται επιπλέον προσόν.
  • Ικανότητα επικοινωνίας με τους πελάτες.
  • Συνέπεια, αίσθημα ευθύνης και εργατικότητα.
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου.

Μισθός & Ωφελήματα

Ιδιαίτερα ελκυστικό πακέτο απολαβών το οποίο περιλαμβάνει:

  • 13ο μισθό,
  • επαγγελματικό συνταξιοδοτικό σχέδιο,
  • προοπτική για σταδιακή αύξηση απολαβών.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην κα. Αμαλία Χατζηϊωάννου στην ηλεκτρονική διεύθυνση reception@newyorksweets.com.cy αναγράφοντας τη θέση “Οδηγός Διανομής – ANERGOSJOBS.COM”