AD 8 code

ΑΝΤΕΝΝΑ Λτδ: Θέσεις Εργασίας

ΑΝΤΕΝΝΑ Λτδ: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Χειριστές/Χειρίστριες Ροής (Continuity Operators)

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για θέσεις Χειριστή/Χειρίστριας Ροής.

Καθήκοντα

Η προεπισκόπηση, η υλοποίηση του σχεδιασμού, η σύνθεση και η μετάδοση της καθημερινής ροής προγράμματος του καναλιού.

Απαραίτητα προσόντα

  • Δίπλωμα κολεγίου
  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών

Ωράριο εργασίας

Το ωράριο εργασίας κατανέμεται σε σύστημα βάρδιας 5 ημέρες την εβδομάδα από Δευτέρα μέχρι Κυριακή.

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@antenna.com.cy

με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” μέχρι τις 26/06/2022.  Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο στην περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Τμήμα Προσωπικού στο τηλέφωνο 22200200.