AD 8 code

Green Dot Cyprus: Θέση Εργασίας

Green Dot Cyprus (Public) Co Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Υπεύθυνος/η Επικοινωνίας & Δημοσίων Σχέσεων

Προσόντα:

  • Πανεπιστημιακός τίτλος σε θέματα επικοινωνίας.
  • Ικανότητα συγγραφής κειμένων.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Διαχείριση Μέσων Κοινωνικής Δικτύωσης.
  • 3ετή εμπειρία σε ανάλογη θέση.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Οργάνωση και συντονισμός προγραμμάτων ενημέρωσης που προέρχονται από τον Οργανισμό Green Dot Cyprus και ετοιμασία εισηγήσεων που αφορούν τη βελτίωση τους.
  • Συνεισφορά στον καθορισμό και την εκτέλεση της στρατηγικής επικοινωνίας του Οργανισμού.
  • Παρακολούθηση των Μέσων Κοινωνικής Δικτύωσης του Οργανισμού.
  • Οργάνωση και συντονισμός σε θέματα που αφορούν την παρουσία του Οργανισμού σε διάφορες κοινωνικές και εταιρικές εκδηλώσεις.
  • Διεκπεραίωση παρουσιάσεων σε οργανωμένα σύνολα ή στο κοινό, σχετικά με τις δραστηριότητες του Οργανισμού.
  • Οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα, σχετικά με την πιο πάνω θέση.

Ρόλος:

Η σωστή ενημέρωση του κοινού για τις δραστηριότητες της Green Dot που στοχεύουν στην προώθηση της Ανακύκλωσης και στην προστασία του Περιβάλλοντος στην Κύπρο.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο  career@greendot.com.cy  με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” μέχρι τις 17 Ιουνίου 2022.