AD 8 code

Ζητείται Ηλεκτρολόγος

Μ.Σ. (ΣΚΥΡΑ) ΒΑΣΑΣ ΛΙΜΙΤΕΔ: Ζητείται Ηλεκτρολόγος – Λεμεσός

Η εταιρεία Μ.Σ. (ΣΚΥΡΑ) ΒΑΣΑΣ ΛΙΜΙΤΕΔ μέλος του Ομίλου Εταιρειών ΜΑΚΗ ΣΑΒΒΙΔΗ ζητά να προσλάβει Ηλεκτρολόγο για πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή Θέσης:
Ωράριο Εργασίας: Δευτέρα έως Παρασκευή 07:00 – 15:30
Χώρος εργασίας: Λεμεσός, Μοναγρούλλι

Αρμοδιότητες:
1. Συντήρηση ηλεκτρικών εγκαταστάσεων.
2. Συντήρηση μοτέρ (μονοφασικά – τριφασικά).
3. Γενική συντήρηση μονοφασικής και τριφασικής εγκατάστασης.
4. Συντήρηση μηχανημάτων.

Απαραίτητα προσόντα:
1. Απόφοιτος πανεπιστημίου στο κλάδο ηλεκτρολογίας.
2. Αποτύπωση ηλεκτρολογικών σχεδίων.