AD 8 code

PGS Electrical Supplies Ltd: Θέση Εργασίας

PGS Electrical Supplies Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Λειτουργός Πωλήσεων Ηλεκτρολογικού Υλικού – Κωδικός Θέσης PGS-HR014

Η εταιρεία PGS Electrical Supplies Ltd με συνεχή παρουσία πέραν των 40 ετών στον κλάδο του ηλεκτρολογικού υλικού και φωτισμού ζητά να προσλάβει άμεσα Λειτουργό Πωλήσεων για το κατάστημα Ηλεκτρολογικών Υλικών και Εξοπλισμού στη Λάρνακα με τα ακόλουθα προσόντα:

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Απόφοιτος/η Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Προηγούμενη εμπειρία πέραν των 3 ετών σε αντίστοιχο ρόλο θα προσμετρήσει ως επιπλέον προσόν.
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες.
  • Εξαιρετικές δεξιότητες εξυπηρέτησης πελατών.
  • Υπευθυνότητα, μεθοδικότητα, ομαδικότητα, συνέπεια και επαγγελματισμός.

Άλλα Προσόντα

  • Καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας και γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γενικές γνώσεις Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης

Βασικά Καθήκοντα

  • Συνεισφέρει στη σωστή καθημερινή λειτουργία του καταστήματος, καθώς και στην εξυπηρέτηση των πελατών
  • Διεκπεραιώνει εξωτερικές εργασίες και παράδοση παραγγελιών

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ο μισθό, Ταμείο προνοίας και σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε σύγχρονο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική κατάρτιση

Οι αιτήσεις εργοδότησης να υποβάλλονται ηλεκτρονικά, αποστέλλοντας βιογραφικό σημείωμα με τον κωδικό της θέσης PGS-HR014 – anergosjobs.com στη διεύθυνση careers@pgs.com.cy ή να συμπληρώνετε την ηλεκτρονική αίτηση εργασίας στην ιστοσελίδα της εταιρείας https://pgs.com.cy/careers/.

Οποιοσδήποτε άλλος τρόπος υποβολής αίτησης π.χ. τηλέφωνο, φαξ δεν θα γίνεται αποδεκτός.

Διευκρινήσεις

Θα τηρηθεί πλήρης εμπιστευτικότητα προσωπικών δεδομένων. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, η διεύθυνση της εταιρείας θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για προσωπική συνέντευξη.