AD 8 code

Ζητείται Γραμματέας

Marinos Kineyirou Estate Agencies Ltd: Ζητείται Γραμματέας – Λάρνακα

Ζητείται άμεσα Γραμματέας, για το κτηματομεσιτικό γραφείο Marinos Kineyirou Estate Agencies Ltd στην Λάρνακα.

Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής Γλώσσας
  • Ρωσική Γλώσσα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Προηγούμενη πείρα, θα θεωρηθεί επίσης επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλές γνώσεις MS Office (Word, Excel)
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Ομαδικό πνεύμα και πνεύμα συνεργασίας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Αρχειοθέτηση
  • Χρήση Λογιστικού προγράμματος
  • Έκδοση Τιμολογίων

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικά σας σημείωμα στο: m.k.larnaca@gmail.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”