AD 8 code

L. Lambrou Agro Ltd: Θέση Εργασίας

L. Lambrou Agro Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Βοηθός Αποθήκης

Η L. Lambrou Agro, εταιρεία με ηγετική θέση στους τομείς της Γεωργίας, Κήπου και Δημόσιας Υγείας, ζητεί για άμεση πρόσληψη βοηθό αποθήκης στις Αποθήκες της εταιρείας στην Βιομηχανική Περιοχή Ιδαλίου.

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Επανασυσκευασία προϊόντων
  • Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Παραλαβές, παραδόσεις και τακτοποίηση των εμπορευμάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Γνώση της Ελληνικής γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Επιθυμητή γνώση χειρισμού forklift

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών (13ος μισθός, Ταμείο Προνοίας).

Για περαιτέρω πληροφορίες και αιτήσεις αποταθείτε στο τηλέφωνο 22667908 ή αποστείλετε το βιογραφικό σας στο info@lambrouagro.com.cy  με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”