AD 8 code

Impophar Trading House Ltd: Θέση Εργασίας

Impophar Trading House Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός/ Πάφος

Σύμβουλος Ομορφιάς

H εταιρεία Impophar ζητά να προσλάβει άμεσα πτυχιούχο αισθητικό για τις επαρχίες Λεμεσού- Πάφου για την θέση της Συμβούλου Ομορφιάς.

Καθήκοντα:

  • Προώθηση και Πώληση καλλυντικών προϊόντων σε ινστιτούτα αισθητικής
  • Καλή γνώση των προϊόντων και θεραπειών των εταιρειών που αντιπροσωπεύει η Impophar μετά την εκπαίδευση που θα προσφερθεί από το τμήμα εκπαίδευσης μας. Η υποψήφια θα πρέπει να είναι σε θέση να απαντά σε απορίες των πελατών που αφορούν την σωστή χρήση των προϊόντων.
  • Δυνατότητα να ταξιδεύει μεταξύ των επαρχιών Λεμεσού και Πάφου

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Αναγνωρισμένο Πτυχίο Αισθητικής
  • Άριστη γνώσης της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας. Γνώση Ρωσικών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Άδεια Οδηγού
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με δυνατότητα καλής εξυπηρέτησης & επικοινωνίας με τους πελάτες.
  • Βασική γνώση Ηλεκτρονικών υπολογιστών.