AD 8 code

Δομοχημική Εταιρεία Λτδ: Ζητείται Επαγγελματίας Οδηγός

Δομοχημική Εταιρεία Λτδ: Ζητείται Επαγγελματίας Οδηγός – Λευκωσία

Η Δομοχημική Εταιρεία Λτδ, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα παραγωγής και εμπορίας εξειδικευμένων δομικών υλικών από το 1968, ζητά να προσλάβει Επαγγελματία Οδηγό με έδρα την Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία παραγγελιών στην αποθήκη.

  • Φόρτωση και εκφόρτωση των παραγγελιών.

  • Διανομή των προϊόντων στους πελάτες μαζί με συνοδευτικά παραστατικά.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.

  • Επαγγελματική άδεια οδηγού.

  • Γνώση χρήσης περονοφόρου οχήματος (forklift).

  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα.

Δίδεται ελκυστικό πακέτο απολαβών, περιλαμβανομένων 13ου μισθού και Ταμείου Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@domochemica.com.cy ή στο φαξ +357 22420651.