AD 8 code
Latest Jobs

Θέατρο Ριάλτο: Θέση Εργασίας

Θέατρο Ριάλτο: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Υπεύθυνη/ος Μάρκετινγκ

To Θέατρο Ριάλτο επιθυμεί όπως προσλάβει Υπεύθυνη/ο Μάρκετινγκ.

Αρμοδιότητες:

Διαμόρφωση της σύγχρονης εικόνα του Οργανισμού με βάση τις διαχρονικές αξίες και το ρόλο του στον πολιτισμό. Ο ρόλος είναι ένας συνδυασμός ψηφιακού/κοινωνικού μάρκετινγκ, για την προώθηση του Θεάτρου και των εκδηλώσεων του.

  • Παρακολούθηση και διαχείριση  των  λογαριασμών  Μέσων Κοινωνικής Δικτύωσης
  • Διαχείριση και ενημέρωση της ιστοσελίδας του Οργανισμού.
  • Δημιουργία περιεχομένου και ενημέρωση με καθημερινές αναρτήσεις σε όλα τα Μέσα στη  βάση προγράμματος προώθησης δράσεων.
  • Παρακολούθηση και υποστήριξη του τμήματος Μάρκετινγκ όπως προγραμματισμός εκδηλώσεων, προωθητικές και επικοινωνιακές δραστηριότητες.
  • Σχεδιασμός και συμμετοχή στην υλοποίηση Ετήσιου Πλάνου Εκδηλώσεων και άλλων επικοινωνιακών δραστηριοτήτων.
  • Ανάπτυξη στρατηγικών και τακτικών για την ενίσχυση της φήμης της Θεάτρου και την προσέλκυση της κατάλληλης επισκεψιμότητας.
  • Προσέλκυση νέων θεατών και χορηγών  μέσα από τις ενέργειες του Μάρκετινγκ

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Πτυχίο στο κλάδο του Μάρκετινγκ σε συνδυασμό με  τέχνες, design, λογοτεχνία ή οποιοδήποτε άλλο σχετικό κλάδο. Μεταπτυχιακό θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε ανάλογη θέση
  • Εμπειρία στον πολιτιστικό τομέα.
  • Εξαιρετική ικανότητα διαχείρισης ψηφιακών/κοινωνικών πλατφόρμων.
  • Εξαιρετικές γνώσεις ψηφιακού μάρκετινγκ.
  • Εξαιρετικές γνώσεις Υπολογιστών και προγραμμάτων Microsoft Office.
  • Εξαιρετική γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες (προφορικές & γραπτές).​

Άλλα χαρακτηριστικά

Οργανωτικότητα, δημιουργικότητα, ομαδικότητα, ικανότητα εργασίας σε στενά χρονοδιαγράμματα και πρωτοβουλία.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@rialto.com.cy με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” το αργότερο μέχρι τις 5 Ιουνίου 2022.