AD 8 code

Maouris Oikoset: Θέσεις Εργασίας

Maouris Oikoset: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

1.  Στέλεχος Πωλήσεων

Η εταιρεία Maouris Oikoset, με έδρα την Κύπρο, κορυφαία εταιρεία στον τομέα των επενδύσεων τοίχων και δαπέδων, ειδών υγιεινής, κουζίνων και τεχνικών λύσεων, ζητά συνεργάτη για το τμήμα Πωλήσεων στο Showroom στη επαρχία Λευκωσίας.

Καθήκοντα – Αρμοδιότητες

  • Πωλήσεις με φυσική παρουσία πελάτη στο Showroom της εταιρείας
  • Σύνταξη οικονομικών προσφορών και επικοινωνία με τους ενδιαφερόμενους
  • Επικοινωνία με την Αποθήκη της εταιρείας για τον προγραμματισμό παραδόσεων υλικών
  • Επικοινωνία με πελάτες για θέματα οικονομικής φύσεως (Προκαταβολές/Ανοιχτά υπόλοιπα)
  • Επικοινωνία με το τμήμα αγορών
  • Administration

Προσόντα – Δεξιότητες

  • Απαραίτητη τριετής εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων. Δραστηριοποίηση στον τομέα μας (Πλακίδια, Μάρμαρα, Είδη υγιεινής) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Καλή γνώση σύνταξης οικονομικών προσφορών
  • Μελέτη και συνεχή ενημέρωση σχετικά με τα υλικά προς πώληση
  • Καλή γνώση MS Office (Word/Excel)
  • Οργανωτικότητα & Μεθοδικότητα

Απολαβές και Ωφελήματα

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό μισθό καθώς και προμήθεια επί των πωλήσεων. Πέραν τούτου προσφέρει 13ο μισθό & ταμείο προνοίας με την πάροδο έξι μηνών συνεργασίας.

Υποβολή αιτήσεων μέσω email στο info@maourisoikoset.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

2.  Τεχνίτης Μαρμάρων

Η εταιρεία Maouris Oikoset, με έδρα τη Λευκωσία, κορυφαία εταιρεία στον τομέα των επενδύσεων τοίχων και δαπέδων, ειδών υγιεινής, κουζινών και τεχνικών λύσεων, ζητά  “Τεχνίτη Μαρμάρων”.

Ψάχνουμε για έναν υποψήφιο με εμπειρία στις κοπές & τοποθετήσεις μαρμάρων για την μονάδα μας στην περιοχή Κοκκινοτριμιθιάς (Λευκωσία – Κύπρος).

  • Κοπές Μαρμάρων
  • Τοποθετήσεις Μαρμάρων
  • Μετρήσεις

  • Εμπειρία στη χρήση μηχανών κοπής μαρμάρων
  • Εμπειρία στην κατασκευή iTop Κουζινών καθώς και παρεμφερών κατασκευών μαρμάρου
  • Τεχνογνωσία και προϋπηρεσία στον εν λόγω τομέα
  • Επαγγελματισμό και εστίαση στην λεπτομέρεια

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό μισθό. Πέραν τούτου προσφέρει 13ο μισθό & ταμείο προνοίας με την πάροδο έξι μηνών συνεργασίας.