AD 8 code

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου

Leohome Constructions & Developers: Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός Εργοταξίου – Λευκωσία

Η εταιρεία Leohome Constructions & Developers με έδρα της το Στρόβολο (Τσερίου 201 και Γωνία Σπύρου Κυπριανού) επιθυμεί να προσλάβει έμπειρο/η Πολιτικό Μηχανικό Εργοταξίου για πλήρη απασχόληση.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου Πολιτικού Μηχανικού Προηγούμενη πείρα σε εργοτάξια οικοδομικών έργων τουλάχιστον 3 χρόνια
  • Άριστη γνώση επιμετρήσεων έργων υπό εκτέλεση
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών Microsoft office
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ομαδική εργασία / συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας
  • Εμπειρία σε Μελέτες και στον σχεδιασμό Έργων Οργανωτικές & Επικοινωνιακές ικανότητες Εμπειρία σε θέση Επιμετρητή Ποσοτήτων (Τμήμα Προσφορών) θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Το άτομο θα αναλάβει ως υπεύθυνος των εργοταξίων τα εταιρείας (Construction Manager)

Καθήκοντα:

  • Εύρυθμη λειτουργία εργοταξίων
  • Συντονισμός και διαχείριση υπεργολάβων
  • Συντονισμός εξωτερικών συνεργατών και προμηθευτών
  • Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές σχετικά με προσφορές
  • Ετοιμασία προσφορών για πελάτες εταιρείας
  • Ετοιμασία συγκριτικών πινάκων για αγορές υλικών
  • Ετοιμασία διατακτικών είσπραξης και πληρωμών

Απολαβές:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • 13ος μισθός
  • Αυτοκίνητο εταιρείας
  • Τηλέφωνο εταιρείας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο email: leonidas@leohome.com.cy με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”