AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Λογιστηρίου

N. Voskarides Audit Ltd: Ζητείται Υπεύθυνος Λογιστηρίου – Λευκωσία

Το ελεγκτικό γραφείο N. VOSKARIDES AUDIT LIMITED, ενεργώντας εκ μέρους πελάτη του, μεγάλης εταιρείας που δραστηριοποιείται στον βιομηχανικό τομέα με έδρα τη  Λευκωσία, αναζητά άτομο με πολύ καλές γνώσεις λογιστικής για την κάλυψη της θέσης Υπευθύνου/ης λογιστηρίου.

Προσόντα:

  • LCCI Higher ή BSC Accounting
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις H/Y (Word, Excel, Powerpoint, Outlook, accounting software)
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα.
  • Απαιτούμενη πείρα τουλάχιστο 2 χρόνια σε παρόμοια θέση.

Κύρια Καθήκοντα

  • Συντονισμός των λειτουργιών του λογιστηρίου
  • Επίβλεψη της σωστής και έγκαιρης καταχώρησης των εγγράφων στους κατάλληλους λογαριασμούς
  • Έλεγχος της συμφωνίας των υλικών της αποθήκης σε ποσότητα και αξία
  • Έλεγχος, διαχείριση και ευθύνη του ταμείου της εταιρείας και έλεγχος της ορθότητας των εισπράξεων και πληρωμών
  • Επικοινωνία με πελάτες για διευθέτηση των λογαριασμών τους και τακτοποίοηση των υπολοίπων τους

ΑΠΟΛΑΒΕΣ:

Στον κατάλληλο υποψήφιο προσφέρονται:

  -Ελκυστικό, ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών (περιλαμβανομένου Ταμείου Προνοίας)

  -Μόνιμη και ολόχρονη απασχόληση

  -Φιλικό, ομαδικό, οικογενειακό περιβάλλον

ΑΙΤΗΣΕΙΣ:

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο info@nvaudit.com με τίτλο: “Υπεύθυνος Λογιστηρίου –ANERGOSJOBS.COM”.

Όλα τα προσωπικά στοιχεία των υποψηφίων θα θεωρηθούν άκρως εμπιστευτικά.