AD 8 code

Ζητείται Προσωπικό Αποθήκης

Mundipharma Pharmaceuticals Ltd: Ζητείται Προσωπικό Αποθήκης – Λευκωσία

Η Mundipharma  Pharmaceuticals  Ltd  ζητά να προσλάβει υπεύθυνα και συνεργάσιμα άτομο για το τμήμα Εφοδιαστικής Αλυσίδας στην Βιομηχανική Περιοχή Ιδαλίου, για τη θέση Προσωπικό Αποθήκης, με το ακόλουθο ωράριο:

Δευτέρα – Παρασκευή: 07:30-16:00 (38 ώρες εβδομαδιαίως).

και για 1 εβδομάδα για κάθε 6 εβδομάδες θα εργάζεται το απογευματινό ωράριο: Δευτέρα – Παρασκευή : 11:00-19:30 (38 ώρες εβδομαδιαίως).

Κύρια Καθήκοντα

  • Αναφέρει και υποστηρίζει τον Διευθυντή Αποθήκης
  • Παραλαμβάνει, ελέγχει, καταγράφει και αποθηκεύει τα προϊόντα
  • Ετοιμάζει και διοχετεύει την παραγωγή με πρώτες ύλες, συσκευασίες ή προϊόντα
  • Εκτελεί όλους τους ελέγχους και τηρεί τις διαδικασίες χωρίς εξαιρέσεις
  • Βεβαιώνεται για την ασφαλή φύλαξη των προϊόντων
  • Φορτώνει τις παραγγελίες στα φορτηγά και εμπορευματοκιβώτια/κοντέινερ.
  • Βεβαιώνεται για την καταλληλότητα, καθαριότητα και συντήρηση του εξοπλισμού και εργαλείων που χρησιμοποιούνται στις διαδικασίες παράδοσης ή φόρτωσης.
  • Παραλαμβάνει αναφορές που αφορούν παραδόσεις και  αποστολές και διασφαλίζει ότι όλες οι πληροφορίες διαβιβάζονται στο κατάλληλο προσωπικό της εταιρείας
  • Συμμετέχει στην ετήσια καταμέτρηση των προϊόντων
  • Τηρεί χωρίς εξαιρέσεις τους κανονισμούς της εταιρείας

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου ή τεχνικής σχολής
  • 1-3 χρόνια προηγούμενη εργασία σε αποθήκη
  • Χειριστής περονοφόρου
  • Επαγγελματική Άδεια Φορτηγού θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν και σημαντικο πλεονέκτημα.
  • Τυπικότητα στο ωράριο, πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Το πακέτο απολαβών περιλαμβάνει 13ο μισθό, Ταμείο Προνοίας, εθελοντικό σχέδιο Ιατροφαρμακευτικής Περίθαλψης και πολλά άλλα.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να στείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση hr@mundipharma.com.cy με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”  μέχρι τις 23/5/2022.

Η Mundipharma Pharmaceuticals είναι εργοδότης ίσων ευκαιριών.