AD 8 code

Αντέννα: Θέση Εργασίας

Αντέννα: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Γραφίστας/ Γραφίστρια

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για θέσεις Γραφίστα/Γραφίστριας.

Καθήκοντα:

Η δημιουργία, ο σχεδιασμός και η υλοποίηση γραφικών για τις ανάγκες εκπομπών και των ψηφιακών μέσων του Αντέννα.

Απαραίτητα προσόντα:

–           Δίπλωμα Πανεπιστημίου με ειδικότητα στις Γραφικές και Ψηφιακές Τέχνες ή άλλο συναφή κλάδο

–           Καλή γνώση των λογισμικών προγραμμάτων της Adobe (Photoshop, After Effects, Premiere, Illustrator)

–           Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας και ορθογραφίας

–           Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Αποστολή βιογραφικού σημειώματος στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@antenna.com.cy

με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”  μέχρι τις 22/5/22. Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο στην περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Τμήμα Προσωπικού στο τηλέφωνο 22200200.