AD 8 code

Ζητούνται Τηλεφωνητές / Τηλεφωνήτριες

P.J. Pizza Cyprus Ltd: Ζητούνται Τηλεφωνητές / Τηλεφωνήτριες – Λευκωσία

Η εταιρεία P.J. PIZZA CYPRUS LTD αναζητά Τηλεφωνητές / Τηλεφωνήτριες στην επαρχία Λευκωσίας για μερική ή πλήρης απασχόληση.

Περιγραφή θέσης

  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων
  • Ικανότητα επικοινωνίας με πελάτες στα Ελληνικά και Αγγλικά
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση και διεκπεραίωση παραγγελιών

Επιθυμητά προσόντα

  • Καλό επίπεδο Ελληνικών και Αγγλικών
  • Επιθυμητή εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο
  • Καλή γλωσσική έκφραση
  • Εξοικείωση με χρήση Η/Υ
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη

Αιτήσεις

Όσοι/ες ενδιαφέρονται για την πιο πάνω θέση εργασίας, παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο info@papajohns.com.cy με τίτλο: “Τηλεφωνητές – ANERGOSJOBS.COM”

Λόγω του μεγάλου αριθμού βιογραφικών που λαμβάνονται, μόνο οι επιτυχείς υποψήφιοι/ες θα ενημερώνονται.