AD 8 code

Μ. Παπαπέτρου Λτδ: Θέση Εργασίας

Μ. Παπαπέτρου Λτδ: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Βοηθός Αποθήκης/ Διανομέας

Η εταιρία Μ.Παπαπέτρου Λτδ ζητεί να προσλάβει άμεσα άτομο δραστήριο βοηθό αποθήκης/διανομέα για την αποθήκη στη βιομηχανική περιοχή Γερίου.

Καθήκοντα

  • Διανομή παραγγελιών σε πελάτες της εταιρίας
  • Ετοιμασία παραγγελιών και φορτοεκφορτώσεις
  • Τακτοποίηση και αποθήκευση εμπορευμάτων
  • Οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα ανατεθούν

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση Διανομέα η Βοηθού αποθήκης
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ευχάριστη προσωπικότητα με οργανωτικές ικανότητες
  • Εμπειρία οδήγησης περονοφόρου η επαγγελματική άδεια οδήγησης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Απολαβές αναλόγως προσόντων , 13ος μισθός , πενθήμερος εργασία

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστέλλουν βιογραφικό στοe-mail: papapetrou@primetel.com.cy