AD 8 code

Biotronics Ltd: Θέση Εργασίας

Biotronics Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Διανομέας

Η εταιρεία Biotronics Ltd, πρωτοπόρος  εταιρεία στην Κύπρο στον τομέα του ιατρικού και  επιστημονικού εξοπλισμού, αναλυτικών,   και διαγνωστικών οργάνων  ζητά για άμεση πρόσληψη ΔΙΑΝΟΜΕΑ

Καθήκοντα θέσης:

  • Προετοιμασία και έλεγχος παραγγελιών προς πελάτες
  • Φόρτωση, μεταφορά και παράδοση παραγγελιών σε πελάτες
  • Εισπράξεις τιμολογίων από πελάτες
  • Συνεργασία με υπεύθυνο αποθήκης για οργάνωση αποθήκης και συντονισμό προγράμματος παραδόσεων
  • Παραλαβές και έλεγχος εισερχόμενων προϊόντων όποτε καθίσταται αναγκαίο με βάση τις διαδικασίες που ορίζει η εταιρεία

Απαιτούμενα Προσόντα Θέσης

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Πολύ καλές οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητες καθοδήγησης
  • Εργατικότητα και παρατηρητικότητα
  • Βασική Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Επιθυμητή γνώση Αγγλικής Γλώσσας

Αποστολή Βιογραφικού αναγράφοντας ως θέμα: “ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ – anergosjobs.com”,  στο: info@biotronics.com.cy

Για περαιτέρω πληροφορίες και αιτήσεις μπορείτε να απευθύνεστε: Λεωφ. Μεγάλου Αλεξάνδρου 7, Λατσιά 2233, Τηλ. 22467890, Φαξ 22764614 info@biotronics.com.cy