AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου

S. Stylianou Medisupplies Ltd: Ζητείται Βοηθός Λογιστηρίου – Λεμεσός

H Εταιρεία S. STYLIANOU MEDISUPPLIES LTD, αντιπρόσωπος/εισαγωγέας Ιατρικού Εξοπλισμού και Αναλωσίμων, ζητά να προσλάβει Βοηθό Λογιστηρίου, με έδρα τη Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγράφων και τραπεζικών συναλλαγών.

  • Συμφιλίωση τραπεζικών υπολοίπων.

  • Έκδοση και αποστολή καταστάσεων λογαριασμού σε πελάτες.

  • Επικοινωνία με πελάτες σχετικά με τα υπόλοιπα και τις αποπληρωμές.

  • Έλεγχος τιμολογίων.

  • Μηνιαία έκδοση αποτελεσμάτων και στατιστικών.

  • Υποστήριξη σε όλο το φάσμα και εργασίες λογιστηρίου.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κάτοχος Δοίπλώματος LCCI Intermediate.

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση

  • Γνώση λογισμικών προγραμμάτων (όπως Microsoft NAV, SAP)

  • Άριστη γνώση Η/Υ (Microsoft Office)

  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.

  • Κάτοικος Λεμεσού

  • Ικανότητα οργάνωσης, προγραμματισμού και υπευθυνότητας.

  • Προσοχή στη λεπτομέρεια

  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα και πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες

  • Εργατικότητα, ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα.

Απολαβές & Ωφελήματα:

  • Απολαβές αναλόγως προσόντων, μόνιμη πλήρης πενθήμερη εργασία, 13ος μισθός, εκπαίδευση και καλό περιβάλλον εργασίας.

Αιτήσεις

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με τίτλο Βοηθός Λογιστηρίου στο email hr@stylianoumedisupplies.com ή Φαξ:  25384540.

Μόνο οι αιτήσεις που πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια θα αξιολογηθούν. Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν αυστηρά εμπιστευτικές.