AD 8 code

AUTOS SCAN Training Center: Θέση Εργασίας

AUTOS SCAN Training Center: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Περιγραφή θέσης εργασίας

  • Ιδανικός υποψήφιος θα είναι ικανός να βάζει προτεραιότητες και να λειτουργεί με ελάχιστη επίβλεψη.

  • Να  εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία των γραφείων της εταιρείας μας και συμβάλλει στην προώθηση της βιώσιμης ανάπτυξης.

Αρμοδιότητες

  • Συντονίζει τις δραστηριότητες και τις εργασίες του γραφείου

  • Διαχειρίζεται το ημερήσιο πρόγραμμα   κ.λπ.

  • Διαχειρίζεται τηλεφωνικές κλήσεις και αλληλογραφία (e-mail, επιστολές, πακέτα κ.λπ.)

  • Υποστηρίζει τις διαδικασίες κατάρτισης και ωρολόγιου   προγράμματος

  • Υποβάλλει έγκαιρες εκθέσεις και προετοιμάζει παρουσιάσεις  και μεταφράσεις , όπως ανατίθενται.

  • Βοηθά τους συναδέλφους όποτε είναι απαραίτητο

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απολυτήριο λυκείου,  Προτιμάται  πτυχίο BSc/BA σε σχετικό τομέα

  • Εξαιρετικές δεξιότητες στην επικοινωνία και τις διαπροσωπικές σχέσεις

  • Εξαιρετικές ηγετικές και οργανωτικές δεξιότητες

  • Άριστη γνώση Ελληνικής & Αγγλικής Γλώσσας

  • Άριστη γνώση λογισμικού MS Office  (PHOTOSHOP θα θεωρηθεί επιπλέoν προσόν)

  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και  εκτέλεσης πολλαπλών εργασιών ταυτόχρονα

Προσφέρονται :

  • Μισθός €900- €1100 αναλόγως προσόντων

  • Προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστέλνουν το βιογραφικό τους στο  email :

texacyprus@gmail.com