AD 8 code

G.A.P. Vassilopoulos Group: Θέσεις εργασίας

G.A.P. Vassilopoulos Group: Θέσεις εργασίας – Παγκύπρια

Ο Όμιλος G.A.P. Vassilopoulos ιδρύθηκε το 1964. Σήμερα, το συγκρότημα εργοδοτεί πέραν των 1.200 ατόμων και δραστηριοποιείται μέσω 3.000 γραφείων και συνεργατών σε όλη την Κύπρο, το Ηνωμένο Βασίλειο, την Ολλανδία, τη Γερμανία, την Ιρλανδία, το Βέλγιο, το Λουξεμβούργο, και το Ισραήλ.

Ζητούμε για άμεση πρόσληψη άτομα για τη θέση Merchandiser (Εφοδιαστές/τριες Ραφιών) για όλες τις επαρχίες.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση του πελάτη, στα διάφορα σημεία πωλήσεων
  • Σωστή τοποθέτηση των προϊόντων του πελάτη στα ράφια των υπεραγορών, με βάση την πολιτική ή τις οδηγίες που θα δίνονται ανάλογα με τον πελάτη
  • Ενημέρωση λογισμικού συστήματος

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άδεια οδήγησης – Κάτοχος αυτοκινήτου
  • Συναφή εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με δυνατότητες εξέλιξης
  • Ολοκληρωμένο πλάνο προγράμματος εκπαίδευσης και επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Φιλικό και γεμάτο προκλήσεις περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι/ες καλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση careers@gapgroup.com αναφέροντας στο θέμα του email τον αριθμό της θέσης: GAP-0422-ΜΕ και την Επαρχία που διαμένουν.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής διαχείρισης. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.