AD 8 code

Ζητείται Καθαριστής/ Καθαρίστρια

Delorbis Pharmaceuticals Ltd: Ζητείται Καθαριστής/ Καθαρίστρια – Λευκωσία

Η φαρμακευτική εταιρεία Delorbis Pharmaceuticals Ltd ζητά να προσλάβει άμεσα καθαριστή / καθαρίστρια παραγωγής για τις εγκαταστάσεις τους στην Βιομηχανική Περιοχή Εργατών.

Καθήκοντα:

  • Καθαριότητα και απολύμανση εσωτερικών χώρων της παραγωγής

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Να μπορεί να εργάζεται και απογευματινή βάρδια αν χρειαστεί
  • Να μπορεί να εργάζεται ως μέλος ομάδας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Προηγούμενη πείρα σε συναφή κλάδο φαρμακευτικής εταιρείας θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Παρακαλείσθε όπως αναφέρετε τον κωδικόPCL-002 – ANERGOSJOBS.COM”

για τη συγκεκριμένη θέση και να αποστείλετε το βιογραφικό σας το αργότερο μέχρι τη 15η Μαΐου 2022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@delorbispharma.eu

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με εμπιστευτικότητα.

DELORBIS PHARMACEUTICALS LTD

Βιομηχανική Περιοχή Εργατών

Οδός Αθηνών 17, 2643 Εργάτες