AD 8 code

M.S. (Skyra) Vassas Ltd: Θέση Εργασίας

M.S. (Skyra) Vassas Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

ΛΟΓΙΣΤΗ/ΡΙΑ  – ΒΟΗΘΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ

Η εταιρεία Μ.Σ. (ΣΚΥΡΑ) ΒΑΣΑΣ ΛΙΜΙΤΕΔ μέλος του Ομίλου Εταιρειών ΜΑΚΗ ΣΑΒΒΙΔΗ  ζητά να προσλάβει ΛΟΓΙΣΤΗ/ΡΙΑ  – ΒΟΗΘΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ για πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή Θέσης:

Ωράριο Εργασίας: Δευτέρα έως Παρασκευή 08:00 – 16:00

Χώρος εργασίας: Λεμεσός, Μοναγρούλλι

Αρμοδιότητες:

  1. Ενημέρωση του λογιστικού προγράμματος.
  2. Καταχώρηση τιμολογίων & αποδείξεων.
  3. Συμφιλίωση τραπεζών, πελατών και προμηθευτών.
  4. Αρχειοθέτηση.
  5. Παρακολούθηση και συμφιλίωση ειδών αποθήκης.
  6. Παρακολούθηση και ενημέρωση μητρώου παγίων.

Απαραίτητα προσόντα:

  1. Απόφοιτος πανεπιστημίου στον Οικονομικό κλάδο ή συναφή.
  2. Κάτοχος διπλώματος Higher LCCI.
  3. Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.
  4. Πολύ καλή γνώση του λογισμικού Microsoft Office.
  5. Εμπειρία σε λογιστικά συστήματα.
  6. Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε λογιστήριο 3 χρόνια. Εμπειρία σε εργοληπτική εταιρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Στοιχεία Εργοδότη – Τρόπος Επικοινωνίας:

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με θέμα “ΛΟΓΙΣΤΗ/ΡΙΑ  – ΒΟΗΘΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ – anergosjobs.com” στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@skyravassas.com ή στο Φαξ: 25633322.

Tηλ. Επικοινωνίας: +357-25 632354

www.skyravassas.com