AD 8 code

Γενική Ταχυδρομική: Θέση εργασίας

Γενική Ταχυδρομική: Θέση εργασίας – Λεμεσός

Επιθυμούμε να εντάξουμε στην ομάδα μας Λειτουργό Εξυπηρέτησης Πελατών για το κατάστημα μας στην Λεμεσό. Η θέση αφορά εργασία πλήρης απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών

  • Εφαρμογή και τήρηση διαδικασιών

  • Φροντίδα για την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Οργανωτικές ικανότητες

  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

  • Γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών και προοπτική ανέλιξης

  • 13ος μισθός

  • Διαρκής επιμόρφωση

  • Ευχάριστο περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς (96894777) ή και να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα ηλεκτρονικά (afroditi.iosif@taxydromiki.grμε τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”