AD 8 code

Tryfon Tseriotis Ltd: Θέσεις Εργασίας παγκύπρια

Tryfon Tseriotis Ltd: Θέση Εργασίας – Παγκύπρια

Merchandiser (Στοιβαδόρο)

Η εταιρεία Τρύφων Τσεριώτης με ιστορία πάνω από 100 χρόνια στη Κυπριακή αγορά και με όραμα πρωτοπόρου στη πώληση καταναλωτικών αγαθών, αναζητά να προσλάβει Merchandiser (Στοιβαδόρο) για πλήρη απασχόληση για όλες τις επαρχίες.

Καθήκοντα

  • Καταγραφή αναγκών για αναπλήρωση προϊόντων
  • Φόρτωση προϊόντων από την αποθήκη στα ράφια
  • Αναδιάταξη προϊόντων στα ράφια σύμφωνα με την ημερομηνία λήξης
  • Τακτοποίηση των ραφιών και διατήρηση σωστής εικόνας

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση στο χώρο
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Εξαιρετικές οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα διαχείρισης της πίεσης

Η εταιρεία παρέχει

  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Δυνατότητα συμμετοχής στο ομαδικό σχέδιο υγείας
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε ταμείο προνοίας
  • Ένα εξαιρετικό επαγγελματικό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως στείλουν το αναθεωρημένο τους βιογραφικό σημείωμα στο hr@tryfontseriotis.com το αργότερο μέχρι τις 12 Μαΐου 2022 αναφέροντας στο θέμα του email το όνομα της θέσης: “TT- ME – ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.