AD 8 code

X.N. INTERLINK CONSTRUCTION LTD: Θέση Εργασίας

X.NINTERLINK CONSTRUCTION LTD: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Άτομο για εξυπηρέτηση πελατών διαχείρισης ακινήτων

Ζητείται για άμεση πρόσληψη άτομο για εξυπηρέτηση πελατών  διαχείρισης ακινήτων

Προσόντα:

  • Βασικές γνώσεις στον υπολογιστή – Word, Excel

  • Ικανότητα καλής επικοινωνίας με συνεργάτες και προσωπικό

  • Ικανότητα καλής διαχείρισης και δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων

  • Γνώσεις Αγγλικής Γλώσσας

  • Πείρα στην εξυπηρέτηση πελατών

Καθήκοντα :

  • Εξυπηρέτηση πελατών για διαχείριση ακινήτων (After Sales Service)

  • Προγραμματισμός, ανάθεση εργασιών, έλεγχος, καταγραφή, ενημέρωση

  • Διαχείριση προσωπικού

Μισθός αναλόγως Προσόντων.

ΟΙ ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν πλήρες βιογραφικό στο hr@remax.com.cy