AD 8 code

Theodosis Kontos Ltd: Θέση Εργασίας

Theodosis Kontos Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα

Υπεύθυνος/η Ανάπτυξης Πωλήσεων

Η εταιρεία Θεοδόσης Κοντός Λτδ που δραστηριοποιείται στον τομέα του εμπορίου δομικών υλικών, χρωμάτων, μονώσεων κλπ., αναζητά  Υπεύθυνος/η Ανάπτυξης Πωλήσεων.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα διαπραγμάτευσης και κλείσιμο συμφωνιών
  • Οργάνωση και διαχείριση δύσκολων καταστάσεων  υπό πίεση
  • Υπευθυνότητα και επαγγελματισμός
  • Διάθεση για εργασία και δυναμική προσωπικότητα
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Η.Υ.
  • Κάτοχος πτυχίου πολιτικού μηχανικού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων δομικών υλικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Καθήκοντα:

  • Παρουσίαση, προώθηση και πώληση προϊόντων/ υπηρεσιών χρησιμοποιώντας στέρεα επιχειρήματα προς υφιστάμενους και υποψήφιους πελάτες
  • Εντοπισμός πιθανών μελλοντικών πελατών και να καταρτισμός χρονοδιαγράμματος συναντήσεων μαζί τους και παρουσιάσεων.
  • Επίτευξη συμφωνημένων στόχων πωλήσεων και αποτελεσμάτων σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα
  • Ανάλυση της δυναμικής της περιοχής/αγοράς, παρακολούθηση πωλήσεων και εκθέσεις κατάστασης
  • Καταρτισμός συγκεκριμένου προγράμματος επισκέψεων στους πελάτες
  • Ανάπτυξη πωλήσεων
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Διαχείριση εισπράξεων

Προσφέρεται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • 13ος  μισθός

Αποστολή βιογραφικών στο info@zebro.com.cy με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

Τα βιογραφικά τα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στο 24720105