AD 8 code

M. Papapetrou Ltd: Θέση Εργασίας

M. Papapetrou Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Διανομέας

Η εταιρεία Μ.Παπαπέτρου Λτδ ζητεί να προσλάβει άμεσα άτομο δραστήριο για διανομέα στην αποθήκη της στην βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου

Καθήκοντα

  • Διανομή παραγγελιών σε πελάτες της εταιρίας
  • Ετοιμασία παραγγελιών και φορτοεκφορτώσεις
  • Παραλαβή εισαγωγών, τακτοποίηση, αποθήκευση εμπορευμάτων

Προσόντα

  • Προηγούμενη πείρα σε αποθήκη σε παρόμοια θέση διανομέα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ευχάριστη προσωπικότητα με οργανωτικές ικανότητες
  • Εμπειρία χρήσης περονοφόρου η επαγγελματική άδεια οδήγησης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Απολαβές αναλόγως προσόντων , Πενθήμερος εργασία , 13ος μισθός

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: papapetrou@primetel.com.cy με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”