AD 8 code

Ζητούνται Αρχιτέκτονες

s.Ant Architects & Associates: Ζητούνται Αρχιτέκτονες – Λεμεσός

ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ – Αρχιτέκτονες

Ψάχνουμε τα νέα μέλη που θα ενταχθούν στην ομάδα μας!
Θέσεις εργασίας για:
▪️Ειδικευόμενο Αρχιτέκτονα (Να εμπίπτει στο Πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης νέων μηχανικών του ΕΤΕΚ)
▪️Junior Αρχιτέκτονα με πείρα τουλάχιστον 2 χρόνια.
Καθήκοντα:
▪️Ετοιμασία και επεξεργασία αρχιτεκτονικών σχεδίων.
▪️Σχεδιασμός κατασκευαστικών λεπτομερειών.
▪️Δημιουργία τρισδιάστατων απεικονίσεων.
Προσόντα:
▪️Κάτοχος πτυχίου αρχιτεκτονικής.
▪️Άριστη γνώση αρχιτεκτονικού προγράμματος (AutoCAD / ArchiCAD).
▪️Γνώση νομοθεσίας και κανονισμών πολεοδομίας.
▪️Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
▪️Συνέπεια, υπευθυνότητα, επαγγελματισμός.
▪️Γνώσεις διακοσμητικής εσωτερικού χώρου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Παρακαλούμε όπως οι ενδιαφερόμενοι αποστείλουν το βιογραφικό τους και δείγμα δουλειάς στο email: sant@sant-architects.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”