AD 8 code

Ζητείται Βοηθός Αποθήκης (μισθός €1.100)

Ε.Πυργά Λτδ: Ζητείται Βοηθός Αποθήκης – Λεμεσός

Η εταιρεία Ε.Πυργά Λτδ που δραστηριοποιείται στην κατασκευή και πώληση παγωτού, ζητά να προσλάβει άμεσα Βοηθό Αποθήκης για το τμήμα πωλήσεων.

Καθήκοντα:

  • Μεταφορά ψυγείων σε πελάτες της εταιρείας.
  • Τροφοδοσία παγωτού σε ιδιόκτητες παγωταρίες.
  • Εξυπηρέτηση του πελατολογίου της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Καλή γνώση της αγοράς σε Παγκύπρια βάση.
  • Άδεια φορτηγού θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.

Απολαβές:

  • Εγγυημένο εισόδημα 1.100 μηνιαίως.
  • Επιπρόσθετες απολαβές αναλόγως προσόντων.
  • Ετήσια άδεια
  • 13ος Μισθός

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν με τον κ. Νικόλα Παναγή στο τηλέφωνο: 97888686