AD 8 code

G.A.P. Vassilopoulos: Θέσεις Εργασίας

G.A.P. Vassilopoulos: Θέσεις Εργασίας – Λευκωσία

Οδηγοί

Η εταιρεία G.A.P Vassilopoulos Express Logistics, μέλος του Ομίλου G.A.P. Vassilopoulos, λόγω επέκτασης των δραστηριοτήτων της ζητά για μόνιμη πρόσληψη Οδηγούς για την επαρχία Λευκωσίας για πλήρη απασχόληση με έδρα το Δάλι.

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών μηνιαίως, βασιζόμενο στην εμπειρία, τα προσόντα, την προσωπικότητα και παραγωγικότητα στην εργασία.

Καθήκοντα θέσης:

  • Το άτομο θα είναι υπεύθυνο για τη διανομή προϊόντων στα σημεία πελατών μόνο Λευκωσία

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εμπειρία οδήγησης τουλάχιστον δύο χρόνων βαν 3.5τ θα θεωρηθεί πλεονέκτημα

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό στο: Makis.Grilias@gapgroup.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM” ή στο τηλέφωνο 22710000.