AD 8 code

Ζητείται Επαγγελματίας Κομμωτής/ Κομμώτρια

Biohair Clinic Ltd: Ζητείται Επαγγελματίας Κομμωτής/ Κομμώτρια – Λευκωσία

Καθήκοντα Θέσης

Το νέο μέλος θα αναλαμβάνει την εξυπηρέτηση πελατών σε χτενίσματα, κουρέματα, βαφές και βασικές θεραπείες. Θα εκπαιδευτεί σε όλα τα προϊόντα και θεραπείες της εταιρείας ώστε να μπορεί να παρέχει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες στους πελάτες μας.

Προσόντα

  • Πτυχίο ή δίπλωμα κομμωτικής
  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
  • Καλή γνώση Ελληνικής Γλώσσας

Ημέρες και Ώρες εργασίας: Τρίτη μέχρι Σάββατο. Τρίτη -Παρασκευή 11.00-19.00 και  Σάββατο 09.00-17.00. Μισθός αναλόγως προσόντων και προμήθεια ανάλογα της ατομικής απόδοσης και τις ατομικών πωλήσεων.

Αν ενδιαφέρεστε για την συγκεκριμένη θέση παρακαλώ όπως αποστείλετε άμεσα το βιογραφικό στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@biohairclinic.eu με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

ή επικοινωνήστε μαζί μας στο  τηλέφωνο 22760026.