AD 8 code

Λεωνίδας Γ. Γεωργίου: Ζητείται Γραμματέας

Λεωνίδας Γ. Γεωργίου: Ζητείται Γραμματέας – Λευκωσία

Το δικηγορικό γραφείο Λεωνίδας Γ. Γεωργίου, δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη γραμματέα.

Οι υποψήφιοι οι οποίοι θα κληθούν σε συνέντευξη , θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα ακόλουθα προσόντα:

  • Άριστη γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Outlook, Excel, MicrosoffOffice)
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες καθώς και δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση (τήρηση χρονοδιαγραμμάτων)

Καθήκοντα μεταξύ άλλων:

  • Οργάνωση γραφείου και διαχείριση φακέλων και αρχείων
  • Δακτυλογραφήσεις εγγράφων
  • Τήρηση / Οργάνωση ημερολογίου δικηγόρων
  • Επικοινωνία με συνεργάτες/πελάτες
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Γνώση του προγράμματος ELAWYERή ΖΥΓΟΣ θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Προϋπηρεσία σε δικηγορικό γραφείο θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Εχέμυθη και ευχάριστη προσωπικότητα.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση:  leogeo@cytanet.com.cy με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

΄Ολες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής και διακριτικής μεταχείρισης.