AD 8 code

NRJ CYPRUS: Θέση Εργασίας

NRJ CYPRUS: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Ο ραδιοφωνικός σταθμός NRJ CYPRUS με βάση την Λευκωσία, zήτα να προσλάβει:

Λειτουργό Εμπορικού Τμήματος

Καθήκοντα

  • Υποστήριξη & Ανάπτυξη υφιστάμενου και νέου πελατολογίου
  • Υλοποίηση της στρατηγικής της Εμπορικής Δ/σης και του ατομικού προϋπολογισμού πωλήσεων
  • Παρακολούθηση ανταγωνισμού
  • Υπεύθυνος ώστε να αυξήσει τις πωλήσεις και το πελατολόγιο της εταιρείας
  • Υπεύθυνος για τον προγραμματισμό συναντήσεων με πιθανούς ή και υφιστάμενους πελάτες.

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Γνώση του επιχειρηματικού περιβάλλοντος και των επιχειρήσεων στην Κύπρο
  • Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (προφορικώς και γραπτώς)
  • Πολύ καλές οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και χρήση διαδικτύου.
  • Πολύ καλή επαφή με την διαφημιστική αγορά (διαφημιστικά γραφεία και διαφημιζόμενους)
  • Ικανότητα εντοπισμού των επικοινωνιακών αναγκών των πελατών ,ικανότητα δημιουργίας λύσεων και προτάσεων σε πελάτες ,ικανότητα διαπραγμάτευσης .
  • Προηγούμενη εμπειρία σε Μέσα Μαζικής ενημέρωσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετων προσόν.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν Βιογραφικό σημείωμα μέχρι τις 15 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση contact@nrj.com.cy με την ένδειξη COMMERCIAL 2022 – anergosjobs.com