AD 8 code

Prime Insurance Co Ltd: Θέσεις Εργασίας

Prime Insurance Co Ltd: Ζητείται Ασφαλιστικός Σύμβουλος – Λεμεσός

Το Υποκατάστημα Ποσειδώνας της Prime Insurance Co Ltd στην Λεμεσό αναπτύσσοντας τις δραστηριότητες του δημιουργεί νέες θέσεις στο Τομέα Προώθησης Χρηματοοικονομικών Υπηρεσιών και Πωλήσεων Ασφαλιστικών Προϊόντων.

Καθήκοντα Θέσης:

  • Συνάντηση με υποψήφιους πελάτες και διερεύνηση των ασφαλιστικών και επενδυτικών τους αναγκών

  • Παρουσίαση ασφαλιστικών και επενδυτικών επιλογών, σύμφωνα με τις ανάγκες των πελατών

  • Προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών

  • Παρακολούθηση των αναγκών του πελάτη με τακτικές επανεξετάσεις της μελέτης ασφάλισης ή διαχείρισης των επενδύσεών του

Τυπικά Προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου

  • Ευχάριστη προσωπικότητα με ήθος, κριτική σκέψη και επιχειρηματικό πνεύμα

  • Διοικητικές και επικοινωνιακές ικανότητες

  • Φιλοδοξία για επαγγελματική εξέλιξη

  • Διάθεση για προσωπική ανάπτυξη

  • Εμπειρία στον χρηματοασφαλιστικό χώρο επιθυμητή

Προσφέρεται:

  • Πακέτο απολαβών που συμπεριλαμβάνει προμήθειες και φιλοδώρημα βάση παραγωγικών αποτελεσμάτων

  • Άριστες προοπτικές ανέλιξης στην ιεραρχία του Δικτύου Πωλήσεων

  • Εκπαίδευση και συνεχή αναβάθμιση ασφαλιστικών γνώσεων

Στοιχεία Επικοινωνίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: dachileos@primeinsurance.eu

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρως εμπιστευτικής μεταχείρισης.