AD 8 code

Ζητούνται Ταμίες και Στοιβαδόροι

Best Buy Supermarkets: Ζητούνται Ταμίες και Στοιβαδόροι – Αμμόχωστος

Ταμίες και Στοιβαδόροι – Παραλίμνι, Αγία Νάπα και Πρωταρά

Τα Best Buy Supermarkets ζητούν να προσλάβουν άτομα για να εργαστούν ως Ταμίες και Στοιβαδόροι για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Διεξαγωγή ταμειακών συναλλαγών και άλλων διαδικασιών για την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος.

  • Καλή συνεργασία με τα υπόλοιπα άτομα του καταστήματος.

  • Σωστή τοποθέτηση των προϊόντων στα ράφια.

  • Να ακολουθεί τις οδηγίες της εταιρείας.

Προσόντα :

  • Άτομο με καλή προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα, υπεύθυνο και εργατικό.

  • Γνώση της Ελληνικής γλώσσας.

  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

Παρέχεται πλήρης εκπαίδευση και καλό πακέτο απολαβών με προοπτική ανέλιξης.

Πενθήμερη ή εξαήμερη εργασία με σύστημα βάρδιας.

Απαραίτητη η αποστολή βιογραφικών στο eleni@kim-ball.com ή στο ΦΑΞ 23202031 ή στο ΦΑΞ 23731017.

Τηλέφωνο επικοινωνίας 23202038.