Ζητούνται Ιατροί, Νοσηλευτές, Αισθητικοί, Πωλήτριες, Τηλεφωνήτριες και Receptionists

MEDI JEUNESSE: Ζητούνται Ιατροί, Νοσηλευτές, Αισθητικοί, Πωλήτριες, Τηλεφωνήτριες και Receptionists – Λευκωσία και Λεμεσός

Τα κέντρα ιατρικής αισθητικής MEDI JEUNESSE τα πλέον γνωστά και έγκριτα  σε Ελλάδα και Κύπρο αναζητούν προς απασχόληση:

Ιατρούς/ Νοσηλευτές/ Αισθητικούς/ Πωλήτριες/ Τηλεφωνήτριες/ Receptionists

Καθήκοντα: Διεξαγωγή θεραπειών βάσει πρωτοκόλλων/ Συμβάλλουν στην εύρυθμη λειτουργία του κέντρου ιατρικής αισθητικής

Προσόντα: Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας – Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας γνώση της ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί προσόν – Εργασιακή εμπειρία στον τομέα των καλλυντικών προϊόντων θα θεωρηθεί προσόν

Πλεονεκτήματα εργασίας: Πλήρης απασχόληση – Ικανοποιητικός μισθός βάσει προσόντων – Μπόνους αποτελεσματικότητας με βάση την επίτευξη στόχων – Παροχή εκτεταμένης εκπαίδευσης

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο managerlimassol@medijeunesse.com ή στο nicosia@medijeunesse.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM

Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 77775353 για οποιεσδήποτε περαιτέρω διευκρινίσεις.