AD 8 code

Ζητείται Καμαριέρα

Apokryfo Traditional Guesthouses: Ζητείται Καμαριέρα – Λεμεσός

Ζητείται Καμαριέρα για μόνιμη εργασία στην Αγροτουριστική Μονάδα “ΑΠΟΚΡΥΦΟ” στο χωριό Λόφου στην Λεμεσό.

Λεπτομέρειες Αγγελίας

Η αγροτουριστική μονάδα είναι συνολικά 15 δίκλινα δωμάτια, μερικά με ιδιωτικές αυλές, ένα εστιατόριο με κουζίνα και μία κολυμβητική δεξαμενή με κοινόχρηστους χώρους υγιεινής.

Καθήκοντα:

– Καθαρισμός δωματίων καθημερινά και κατά την αναχώρηση των πελατών.

– Καθαρισμός κοινόχρηστων χώρων, κοινόχρηστων χώρων υγιεινής, αυλής εστιατορίου και μικρής αυλής

των σπιτιών.

– Καθαρισμός και σιδέρωμα των λινών (σεντόνια, πετσέτες, κλπ) για τα δωμάτια και των λινών του εστιατορίου

– Εξαήμερη εργασία με 1 ημέρα ρεπό (Δευτ, Τρ, Τετ. ή Πεμ.)

Παροχές:

– Διατροφή & στολές.

– Άδειες 4 εβδομάδες το χρόνο

– Κοινωνικές Ασφαλίσεις & Γενικό Σύστημα Ασφάλισης Υγείας (ΓΕΣΥ)

– Ανάλογος διαμερισμός φιλοδωρήματος πελατών

Απαραίτητα Προσόντα:

– Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή η γνώση άλλων γλωσσών

– Κάτοχος άδειας οδήγησης

– Στο χώρο εργάζονται άλλα 5 άτομα: Μάγειρας, Βοηθός Μάγειρα, Καθαρίστρια και 2 Σερβιτόροι

και ακόμη 3 άτομα στα κεντρικά γραφεία στην Λεμεσό (Λογιστές και τμήμα κρατήσεων).

Για πληροφορίες αποστείλατε Βιογραφικό στο Email: info@apokryfo.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM

Τηλ. 99452632