AD 8 code

S.Symeonides & Sons Ltd: Θέση Εργασίας

S.Symeonides & Sons Ltd: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

Οδηγός Διανομέας

Η εταιρεία S.Symeonides & Sons Ltd – Royale Bakeries, ζητά να προσλάβει Οδηγό Διανομέα για την επαρχία Λευκωσία.

Αρμοδιότητες

  • Ετοιμασία και αποστολή προϊόντων στους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί προσόν
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Άδεια οδηγού

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση costasnicolaou12@gmail.com ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο  99630893

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

S.Symeonides & Sons Ltd -ROYALE BAKERIES

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680