AD 8 code

T.C. Christoforou Ltd: Θέση Εργασίας

T.C. Christoforou Ltd: Θέση Εργασίας – Λάρνακα και Αμμόχωστος

Ιατρικός Επισκέπτης

Η εταιρεία T.C. CHRISTOFOROU LTD ζητεί να προσλάβει άτομο για τη θέση του Ιατρικού Επισκέπτη/τριας για τις επαρχίες   Λάρνακας και Ελεύθερης Αμμοχώστου.

Καθήκοντα: Προώθηση και υποστήριξη των φαρμακευτικών προϊόντων της εταιρείας σε Ιατρούς, Κλινικές, Νοσοκομεία και Ιατρικά κέντρα.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πανεπιστημιακό πτυχίο στο τμήμα της Φαρμακευτικής/Μικροβιολογίας/Βιολογίας/Νοσηλευτικής/ Χημείας / Ιατρικού Επισκέπτη ή άλλου συναφή κλάδου.
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Υπευθυνότητα και αξιοπιστία
  • Δυναμική προσωπικότητα και δυνατότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικές ικανότητες
  • Άδεια οδήγησης

Πακέτο ωφελημάτων:

  • Βασικός μισθός
  • Προμήθειες
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο προνοίας
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • Εκπαίδευση Κύπρο & Εξωτερικό

Αιτήσεις με λεπτομερές βιογραφικό σημείωμα να αποσταλούν στο: hr@tcc.com.cy με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

Για περαιτέρω πληροφορίες παρακαλώ αποταθείτε στο τμήμα προσωπικού τηλ : 24668899.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικότητας και με το πέρας της πρόσληψης θα διαγραφούν από τα αρχεία μας.