AD 8 code

A. Mintikkis Farm Ltd: Θέσεις Εργασίας

A. Mintikkis Farm Ltd: Θέσεις Εργασίας – Λεμεσός και Πάφος

Λειτουργός Πωλήσεων

Η εταιρεία A. Mintikkis Farm Ltd ζητεί να προσλάβει για άμεση εργοδότηση, λειτουργό στο τμήμα πωλήσεων για τις επαρχίες Πάφου και Λεμεσού.

Καθήκοντα:

  • Το άτομο που θα επιλεγεί θα έχει την ευθύνη της διαχείρισης και ανάπτυξης του πελατολογίου των επαρχιών στον τομέα του HORECA.

Προσόντα:

  • Απαραίτητη η εμπειρία σε ανάλογη θέση στον τομέα των τροφίμων.
  • Επιπρόσθετο προσόν θα θεωρηθεί η γνώση των προϊόντων τα οποία εμπορεύεται η εταιρεία και η εμπειρία στις πωλήσεις αυτών.
  • Θα προτιμηθεί υποψήφιος μόνιμος κάτοικος Λεμεσού ή Πάφου.

Μισθός και ωφελήματα αναλόγως ικανοτήτων και εμπειρίας.

Αποτείνεστε με email στο mintikkis@mintikkis.com.cy   «θέση Λειτουργού Πωλήσεων – anergosjobs.com» ή τηλεφωνικώς στο 22465601  μέχρι και τις 24/03/2022