AD 8 code

Ζητείται Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών/ Λογιστής

Hightech: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Σύγχρονο Συνεργείο Αυτοκινήτων ζητά για άμεση πρόσληψη Customer Care Officer/Accountant

Λειτουργός Εξυπηρέτησης Πελατών/ Λογιστής

Καθήκοντα

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών με επαγγελματισμό και υπευθυνότητα
  • Οργάνωση γραφείου και χώρου υποδοχής
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ραντεβού
  • Παροχή πληροφοριών σχετικά με τις υπηρεσίες της εταιρείας
  • Λογιστική και γραμματειακή υποστήριξη: έκδοση τιμολογίων, είσπραξη λογαριασμών, υποβολή παραγγελιών, καταχώρηση και ενημέρωση δεδομένων στο λογισμικό σύστημα, συμφιλίωση λογαριασμών και τραπεζών, αρχειοθέτηση εγγράφων και σύνταξη επιστολών.
  • Παραλαβή και Παράδοση οχημάτων Πελατών
  • Παραλαβή και Παράδοση εξαρτημάτων από εταιρείες
  • Μεταφορά Πελατών στις εργασίες τους

Απαιτούμενα Προσόντα

  1. LCCI Higher ή πτυχίο στη Λογιστική
  2. Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία
  3. Γνώση υπολογιστών (MS Office, Accounting Software)
  4. Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  5. Άτομο δραστήριο, ενθουσιώδες, μεθοδικό, με οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα ανάπτυξης πρωτοβουλιών
  6. Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  7. Ομαδικό πνεύμα, εχεμύθεια, αποτελεσματικότητα
  8. Διάθεση για συνεχή εκπαίδευση
  9. Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά

Όλες οι αιτήσεις θα παραμείνουν εμπιστευτικές. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τα βιογραφικά τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση carfixcenter2022@gmail.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”