AD 8 code

Ζητείται Διοικητικός Λειτουργός στο Τμήμα Αποθήκης

Konstantinos Dionysatos Ltd: Θέση Εργασίας – Λεμεσός

Η εταιρεία μας, Metabo Professional Power Tools Solutions με ηγετική θέση στην ελληνική και στην κυπριακή αγορά και με ταχύτατα αναπτυσσόμενο δίκτυο πωλήσεων ηλεκτρικών εργαλείων, αναζητεί, Διοικητικό Λειτουργό στο Τμήμα Αποθήκης.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Τιμολόγηση – Διεκπεραίωση των παραγγελιών.
  • Καταχώρηση παραστατικών.
  • Αρχειοθέτηση.
  • Παρακολούθηση πωλήσεων – εισπράξεων.
  • Παρακολούθηση αγορών και πληρωμών.
  • Ηλεκτρονική, γραπτή και τηλεφωνική παρακολούθηση πελατών – προμηθευτών.
  • Επικοινωνία και συντονισμός με την διοίκηση.

Προσόντα:

  • 3 – 5 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας στη διαχείριση γραφείου/αποθήκης.
  • Άριστη χρήση Η/Υ και άριστη γνώση Microsoft Office (Outlook, Excel, Word).
  • Άριστη γνώση Αγγλικών.
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διοικητικές ικανότητες, ενεργητικότητα και ευχάριστη προσωπικότητα, με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ένα απαιτητικό, δυναμικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας, με έντονες προκλήσεις.

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών, συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε βιογραφικό στο hr@dionisatos.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”μέχρι 3/4/2022.