AD 3 code
AD 4 code
AD 6 code
AD 7 code
AD 8 code

Savvas Hadjigiorkis & Sons Ltd: Θέση Εργασίας

SAVVAS HADJIGIORKIS & SONS LTD: Ζητείται Προϊστάμενος Συντήρησης – Αμμόχωστος

Καθήκοντα

  • Συντονισμός ενεργειών συντήρησης
  • Εντοπισμός εξοπλισμού που χρήζει βελτίωσης / συντήρησης
  • Συντονισμός και καθοδήγηση ομάδα συντήρησης
  • Άμεση ανταπόκριση σε επείγουσες κλήσεις
  • Εφαρμογή των συστημάτων ποιότητας – ασφαλείας τροφίμων – περιβάλλοντος και ασφάλειας & υγείας στην εργασία
  • Τήρηση αρχείων
  • Ενημέρωση της διοίκησης και συμμετοχή στη Διοικητική Ανασκόπηση

Προσόντα

  • Απαραίτητη εμπειρία τριών (3) χρόνων στην ίδια ή παρόμοια θέση
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα μέσω e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@cyprusmillers.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

ή στο Fax: 23820885

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

CLICK HERE TO FIND JOBS IN CYPRUS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN NICOSIA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LIMASSOL

CLICK HERE TO FIND JOBS IN LARNACA

CLICK HERE TO FIND JOBS IN PAPHOS

CLICK HERE TO FIND JOBS IN FAMAGUSTA