AD 8 code

Ζητείται Υπεύθυνος Παροχής υπηρεσιών και Επικοινωνίας

Ζητείται Υπεύθυνος Παροχής υπηρεσιών και Επικοινωνίας – Λάρνακα

Εταιρεία παροχής υπηρεσιών αναζητά 2 νέα άτομα που θα στελεχώσουν το τμήμα των Πωλήσεων.

Ο τομέας των Πωλήσεων είναι ιδανικός για όσους επιζητούν την καριέρα και την επιτυχία. Γι’ αυτό στην εταιρεία μας θα συναντήσετε νέους ανθρώπους να ηγούνται καθημερινά. Αν είσαι νέος/νέα και αναζητάς καριέρα στον χώρο, τότε είσαι ο ιδανικός υποψήφιος για εμάς!

Απαιτούμενα προσόντα/ικανότητες:

  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, ειλικρίνεια, συνεργασία.
  • Προϋπηρεσία σε θέσεις προώθησης και πωλήσεων, θα εκτιμηθεί.

Καθήκοντα:

  • Κύριες αρμοδιότητες της θέσης είναι η προώθηση υπηρεσιών καθώς και η παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης με σκοπό την ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρείας.

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών ανεξαρτήτως προηγούμενης εμπειρίας και extra bonus, ευχάριστο και επαγγελματικό περιβάλλον καθώς και προοπτική ανέλιξης.
Παρέχονται επιπλέον πιστοποιήσεις σε HR, Sales και Marketing.
Ημέρες εργασίας: Δευτέρα με Παρασκευή.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ομάδα του τμήματος HR στην ηλεκτρονική διεύθυνση: cvsalesmarketing1@gmail.com

(FLSM-8)