AD 8 code

Prehistoric Treasures: Θέσεις εργασίας part-time

Prehistoric Treasures: Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες Part-Time – Λεμεσός

Ζητούνται Πωλητές / Πωλήτριες Part-Time για τα καταστήματα Prehistoric Treasures (AMAROX CO. LTD)  στην Λεμεσό.

Τα καταστήματα Prehistoric Treasures (κοσμήματα και διακοσμητικά χώρου από ημιπολύτιμους λίθους, κρύσταλλα, μετεωρίτες κλπ), ζητούν να προσλάβουν άμεσα Πωλητές / Πωλήτριες Part-Time στο My Mall Λεμεσού και Γρίβα Διγενή Λεμεσός.

Προσόντα:

  • Ελληνικά και Αγγλικά (Η γνώση της Ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ευγένεια και διάθεση για μάθηση.
  • Προηγούμενη πείρα σε κατάστημα.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Καθαριότητα καταστήματος
  • Ταμείο

Βιογραφικό στο  antoniap86@hotmail.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

ή στο φαξ 22487716.