AD 8 code

Ζητείται Αποθηκάριος / Διανομέας

Bellagio Home&Garden: Ζητείται Αποθηκάριος / Διανομέας – Λεμεσός

Η εταιρία BELLAGIO HOME & GARDEN  http://www.bellagiocy.com/  μία από τις πιο εξελισσόμενες εταιρίες boutique outdoor-επίπλου εξωτερικού χώρου, διακοσμητικών, εποχιακών ειδών στην Κύπρο,  αναζητά για το κατάστημα της στην Λεμεσό, Αποθηκάριο / Διανομέα για μόνιμη απασχόληση.

Ο Αποθηκάριος θα έχει την ευθύνη όλων των διεργασιών που αφορούν την αποθήκη της εταιρείας και τη σωστή διαχείριση και οργάνωση της αποθήκης.

Κύριες αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση και οργάνωση αποθήκης
  • Έλεγχος, καταμέτρηση και διασφάλιση ποσοτήτων εισαγωγών
  • Ταξινόμηση εμπορευμάτων
  • Παραλαβή / Διευθέτηση προϊόντων
  • Βελτιώσεις και διαχείριση χώρου αποθήκης
  • Χειρισμός λογισμικού αποθήκης
  • Διαχείριση και διαμοιρασμός εργασιών
  • Υποστήριξη στο τμήμα παραδόσεων αν και όταν χρειάζεται

Προσόντα :

  • Τουλάχιστο 3 χρόνια εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δυναμική προσωπικότητα με ανεπτυγμένες ικανότητες διοίκησης και επίλυσης προβλημάτων
  • Επικοινωνιακός και ευχάριστος χαρακτήρας

Απολαβές :

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας ,
  • Ετήσια άδεια 21 ημερών
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέρος της ομάδας μας, παρακαλούμε στείλτε μας το βιογραφικό σας στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο info@kamilaristrading.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρης εχεμύθειας και οι κατάλληλοι υποψήφιοι θα ειδοποιηθούν από την εταιρεία για συνέντευξη.