AD 8 code

S. Kaniklides (Cyprus) Limited: Θέση Εργασίας

S. Kaniklides (Cyprus) Limited: Θέση Εργασίας – Λευκωσία

H S. Kaniklides (Cyprus) Limited, με έδρα τη Λευκωσία και με ηγετική θέση στην ψηφιοποίηση, φύλαξη και διαχείριση αρχείου, ζητά να προσλάβει:

IT SUPPORT OFFICER

Καθήκοντα:

  • Υποστήριξη, παρακολούθηση και διαχείριση των πληροφοριακών συστημάτων της εταιρείας.
  • Υποστήριξη, παρακολούθηση και διαχείριση του πληροφοριακού εξοπλισμού της εταιρείας.
  • Υποστήριξη, παρακολούθηση και διαχείριση των εσωτερικών και εξωτερικών χρηστών των πληροφοριακών συστημάτων και διαδικτυακών εφαρμογών της εταιρείας.
  • Άμεση επίλυση προβλημάτων που σχετίζονται με το τμήμα πληροφορικής της εταιρείας, διασφαλίζοντας την ομαλή συνέχιση των λειτουργιών της εταιρείας.
  • Εφαρμογή διαδικασιών λειτουργίας, χρήσης πληροφοριακών συστημάτων και ασφαλείας που καθορίζονται από την εταιρεία.
  • Οτιδήποτε άλλο απαιτηθεί από την διοίκηση της εταιρείας σχετικά με το τμήμα πληροφορικής.

Απαραίτητα ελάχιστα προσόντα:

  • Πτυχίο σχετικό με την Πληροφορική, Μηχανική Υπολογιστών ή Ασφάλεια Υπολογιστών και Δικτύων
  • Πολύ καλές γνώσεις σε Λειτουργικά συστήματα και εφαρμογές Microsoft (Windows, Office), Δικτύωσης Lan/Wan, Εξοπλισμό Printers/Scanners.
  • Εργατικότητα, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας και εχεμύθεια
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Απαραίτητη κατοχή λευκού ποινικού μητρώου

Οι ενδιαφερόμενοι, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: recruitment@kaniklides.com με τίτλο: “ANERGOSJOBS.COM”

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.