AD 8 code

Ζητείται Σύμβουλος Πωλήσεων

Ζητείται Σύμβουλος Πωλήσεων – Λάρνακα

Νέα εταιρεία που ηγείται στον τομέα των πωλήσεων και ανθρωποκεντρικού marketing και έχει βραβευτεί για τις επιδόσεις της στην εγχώρια αγορά της Κύπρου, δέχεται αιτήσεις για την θέση:

Sales Advisor

Κύρια καθήκοντα:
– Σχεδιασμός και εφαρμογή πολιτικής marketing
– Οργάνωση και προγραμματισμός των προωθητικών ενεργείων της εταιρείας
– Επικοινωνία με συνεργάτες καθημερινά με τελικό στόχο την μεθοδευμένη και ποιοτική
ανάπτυξη του πελατολογίου του client σε ιδιώτες και επιχειρηματίες

Απαραίτητα προσόντα:
– Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
– Επαγγελματισμός και σοβαρότητα