AD 8 code

Respectop Advertising Ltd: Θέσεις εργασίας

Respectop Advertising Ltd: Θέσεις εργασίας – Λευκωσία

Marketing – Human Resources Associate

Η Respectop Advertising Ltd, αναζητά ενθουσιώδη άτομα για στελέχωση του τμήματος Μάρκετινγκ και Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού.

Καθήκοντα:

– Συμμετοχή σε διαφημιστικές καμπάνιες
– Άμεσο Μάρκετινγκ και Επικοινωνία
– Έρευνα αγοράς
– Εκπαίδευση Ανθρώπινου Δυναμικού για τις ανάγκες της εταιρείας
– Εφαρμογή τεχνικών Μάρκετινγκ και Διαφήμισης

Απαραίτητα προσόντα:

– Επικοινωνιακές δεξιότητες και ευχάριστη προσωπικότητα
– Ομαδικότητα και θέληση για εκπαίδευση
– Άριστη γνώση Ελληνικής Γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο
– Γνώση Αγγλικής Γλώσσας θα θεωρηθεί σημαντικό αλλά επιπρόσθετο προσόν
– Οργανωτικότητα και λήψη πρωτοβουλιών
– Αλτρουιστικό πνεύμα και κλήση σε θέματα Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων
– Κάτοχοι πτυχίου ή προϋπηρεσία θεωρούνται επιπλέον προσόντα αλλά όχι απαραίτητα, καθώς η ομάδα εκπαιδευτών μας παρέχει πλήρη εκπαίδευση σε όλα τα στάδια

Προσφέρονται:

– Ελκυστικό πακέτο απολαβών και bonus
– Προοπτικές ανέλιξης και ανάπτυξης στον τομέα Ανθρώπινου Δυναμικού
– Ευκαιρίες για ταξίδια και εκπαιδευτικά σεμινάρια
– Ευέλικτο ωράριο ( full time or part time)

Αποστολές βιογραφικών στο info@respectadv.gr θα γίνονται αποδεκτές μέχρι την Παρασκευή 18/2/2022.

Τηλεφωνική επικοινωνία θα υπάρξει μόνο με τους επιλεγμένους υποψήφιους.

(AD-RES-55)